Umberto Giannini Thirsty Curls Curl Hydrating Conditioner 250ml

Vanaf 2 stuks € 9,00
  • moma-times Levertijd 2 - 6 dagen
  • moma-check-mark 7 dagen per week bereikbaar
  • moma-check-mark 300.000+ producten op voorraad
  • moma-check-mark Spaar 10 Haibu points met de aankoop van dit product
Belangrijkste kenmerken
moma-check-mark Doordrenkt het haar met vocht voor tot wel 72 uur hydratatie
moma-check-mark Ontwart en ontpluist voor een zijdezacht, pluisvrij resultaat
moma-check-mark Siliconenvrije formule zorgt voor veerkrachtige en gehydrateerde krullen
moma-check-mark Sulfaatvrije verzorging die het haar gezond en glanzend houdt
Productomschrijving

Umberto Giannini Thirsty Curls Curl Hydrating Conditioner 250ml

Voor iedereen die droomt van zijdezachte, gehydrateerde krullen, biedt Umberto Giannini's Thirsty Curls Curl Hydrating Conditioner de perfecte oplossing. Deze siliconenvrije conditioner doordrenkt het haar met vocht voor een beter handelbare, pluisvrije finish en biedt tot wel 72 uur hydratatie. Thirsty Curls Conditioner is de ultieme dorstlesser voor elke wasdag, speciaal ontworpen voor droge en dorstige golven, krullen en coils.

De Thirsty Curls Curl Hydrating Conditioner ontwart, ontpluist en sluit langdurige vocht in, wat zorgt voor een zijdezacht gevoel en een gezonde, pluisvrije glans. De formule zonder siliconen zorgt voor veerkrachtige en intens gehydrateerde krullen, die de hele dag door gezond en stralend blijven.

Perfect voor droog en dorstig haar, helpt deze conditioner om krullen te definiëren en hun natuurlijke schoonheid naar voren te brengen. Met Umberto Giannini's Thirsty Curls Curl Hydrating Conditioner ziet het haar er altijd op zijn best uit, met veerkrachtige, pluisvrije krullen die de hele dag door gehydrateerd blijven.

Deze sulfaatvrije conditioner biedt een milde maar effectieve verzorging die het haar gezond en glanzend houdt. Voor iedereen die zijn krullen wil verzorgen en beschermen, is deze conditioner een must-have in de haarverzorgingsroutine.

Kenmerken Umberto Giannini Thirsty Curls Curl Hydrating Conditioner

  • Conditioner
  • Doordrenkt het haar met vocht
  • Zorgt voor een beter handelbare, pluisvrije finish
  • Tot 72 uur hydratatie
  • Vrij van sulfaten en siliconen
  • Maakt de krullen veerkrachtig en pluisvrij
  • Vegan
  • Inhoud: 250ml

Gebruiksaanwijzing

Breng aan vanaf de wortels tot de punten van nat haar. Ontwar het haar met een kam en spoel goed uit.

Producteigenschappen
SKU
UGU223
Merk
Umberto Giannini
Producttype
Conditioner
Serie
Curl
Maat
250ml
Toepassing
In nat haar
Haartype
Krullen
Vegan
Ja
Vrij van
Siliconen, Sulfaten
Mogelijk interessant voor jou