HIWVJA aflevering 7: rock on! met Heleen van Royen

Heleen van Royen is de zevende gast in het Net5-programma ‘Heb ik wat van je aan?’. Zij organiseert haar eigen rockconcert en heeft daarvoor een rock-‘n-roll-outfit nodig. In deze blog lees je welke Haibu producten er zijn gebruikt om de look helemaal af te maken!
In deze aflevering van ‘Heb ik wat van je aan?’ zien we hoe de 3 designers een echte rock outfit moeten creëren voor Heleen van Rooyen. Heleen gaat naar ‘Kane down on me’, dit is een rockconcert en ze wil natuurlijk geheel in stijl naartoe.
Heb je deze aflevering van ‘Heb ik wat van je aan?’ gemist? Kijk hem dan hier terug!
Hiermee creëer jij de look van Heleen van Royen
Een outfit die helemaal rock ’n roll is vraagt natuurlijk om bijpassend haar en make-up. In de Haibu booth wordt Heleen omgetoverd tot een echte rockchick! Wow!
Wil jij deze look ook creëren? Shop dan direct de producten die zijn gebruikt tijdens deze aflevering:
Spoiler alert!
Nieuwsgierig naar nog meer afleveringen van Heb ik wat van je aan? Kijk dan vooral naar de afleveringen met Maxime Meiland, Daphne Dekkers, Lucille Werner, Anna Nooshin en Giovanca Ostiana!
Haibu sponsort ‘Heb ik wat van je aan?’
Haibu is een webshop voor de hair & beauty professional en lover, maar dat is natuurlijk niet de enige reden dat we het programma sponsoren. Hieronder vind je nog een aantal redenen:
- We vinden het belangrijk dat jonge, creatieve designers een podium krijgen om zo hun creaties te kunnen laten zien en een kans te krijgen
- Volg je passie! Ook in de kappers- en beautybranche werken veel creatieve mensen. We willen laten zien dat je je passie moet volgen, zowel in het kappersvak of als designer
- Alle jurken worden uiteindelijk geveild en de opbrengst gaat naar een goed doel
- Met een mooie creatie, een fantastisch kapsel en de perfecte make-up look voel je jezelf ‘empowered’, dit is een gevoel waar wij achter staan
- We hebben tijdens de coronaperiode veel binnen gezeten, maar nu mogen we weer naar buiten en zeggen we... laat jezelf zien!
Haibu; verzorgd tot in de puntjes. Met meer dan 300.000 producten op voorraad, een 7 dagen per week geopende klantenservice en razendsnelle levering is Haibu marktleider in professionele hair- en beautyproducten. Zakelijke klanten (PRO-klanten) profiteren van extra voordelen zoals exclusieve prijzen achter inlog, gratis retourneren en diverse e-learnings!